Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Začněte rok s čistou hlavou!

zdroj: Shutterstock

Tak je po Vánocích a je čas zase se vrátit do běžného provozu. Proto i my přicházíme s několika skvělými tipy, jak na to. Dnes se podíváme na několik věcí, které Vám mohou pomoci se bez větších obtíží naladit zpět na záležitosti všedních dní, naladit svou mysl na tu správnou vlnu a dopřát svému organismu ale i celému tělu lehký detox.

Nový rok, nový člověk

Tak jsou další Vánoce oficiálně za námi a nový rok před námi. Pro většinu z nás je to i lehká úleva, protože předvánoční čas bývá zpravidla hektický, i když si každý rok, říkáme, že to tak tentokrát nechceme. Nicméně právě teď je správný čas na to, začít, jak se tak říká, s čistým štítem. Co si pod tím představit? No, kromě toho, že můžete doma provést generální úklid, je také čas od času potřeba protřídit si myšlenky a zamyslet se nad tím, co je pro Vás konkrétně důležité. Pro někoho to může být skrze tradiční předsevzetí, pro někoho třeba úplně jinak. Nicméně ať tak či tak, nový rok je jako dělaný na to, udělat za všelijakými špatnými návyky a neduhy tlustou čáru. S tím se ale také pojí skvělá příležitost menšího detoxu. Jestli ale čekáte, že Vám dnes dáme návod na zdravou zelenou šťávu pročišťující organismus, tak to jste vedle. Dnes se totiž společně podíváme na několik produktů, které Vám v novém roce mohou být nápomocné.

Sice jsme slíbili, že Vás dnes zelený detoxikační nápoj mine, ale aby se neřeklo, že kazíme klasickou představu o novoroční detoxikační kůře, jak si ji asi mnozí představí, doporučíme Vám i produkt, který se užívá vnitřně - detoxikační čaj. Konkrétně tento s kopřivou a pampeliškou napomáhá podpořit přirozenou látkovou výměnu. Jedinečná kombinace bylin navíc dodává čaji i lahodnou chuť. Také přispívá k udržení normální kondice jater a ledvin a povzbuzuje přirozenou činnost trávicího ústrojí. Čaj je díky vyvážené směsi kopřivy, pampelišky, lípy, přesličky, lahodně nasládlé lékořice a černého rybízu jemný a přesto účinný. Tento čaj nejen podporuje dobrou činnost imunitního systému, ale taktéž celkovou vitalitu organismu. Můžete si tak udělat až šestitýdenní detoxikační kůru a pít 1-2 šálky denně. Budete cítit zaručeně skvěle a svěží.

Myslete i na svůj domov

Už před Vánoci jsme se zabývali vánočním úklidem jako takovým. Je totiž třeba jednou za čas, kromě klasických každotýdenních záležitostí jako je utírání prachu a vysávání, občas zasáhnout i radikálněji a zkrátka věci, které člověk nepotřebuje, vytřídit. Ale občas člověk zjistí, že i když má z původně přeplněného bytu holobyt, necítí se tam jako doma. Proto bychom Vám rádi doporučili sáhnout po jednom z našich osvěžovačů vzduchu od značky Farfalla. I když to může znít jako banalita nebo hloupost, opravdu ucítíte rozdíl, a to doslova. Osvěžovač vzduchu Očistná Ravintsara Vás obejme příjemnou bylinkovou vůní, kterou mu přináší kvalitní éterické oleje, které nejen příjemně provoní jakýkoliv interiér, ale působí také na naši psychiku. Sprej účinně čistí a revitalizuje vzduch v místnosti a zútulní jakýkoliv prostor. Éterický olej obsažený konkrétně v tomto produktu má uklidňující účinky, pomáhá stimulovat dýchací cesty při kašli či chřipce, podporuje odhlenění a vykašlávání.

A zkusili jste někdy tinkturu?

Těm, kteří tinkturu používají běžně, bude asi její opěvování připadat zbytečné. Ale pro ty z Vás, kdo jste to ještě nezkusili, tak tohle je signál, na který jste možná čekali. Ať už je to na začátku nového roku nebo kdykoliv jindy, ne vždy se zkrátka cítíme plně ve své kůži. Jsou chvíle, kdy je toho na nás moc, a potřebujeme se tak "očistit". Kombinovaná esence s příhodným jménem "Očištění" si poradí s pocity přetížení, především psychického charakteru, a pomůže Vám vyrovnat se s emoční zátěží. Kombinovaná esence Očištění obsahuje vibrace takových rostlin, jako je Bauhínie nebo růže šípková. Její užívání Vám přinese pocit úlevy, celkového osvobození a hlubokého uvolnění emočního "odpadu". Působí pozitivně nejen na duši, ale také na fyzické tělo, kterému pomůže zbavit se nežádoucí toxicity, která ho zatěžuje. A užití je naprosto jednoduché - stačí nakapat sedm kapek přímo pod jazyk a nechat působit. Takže pro zbavení se stresu loňského roku jako dělané.