Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba Účinky ginkgo biloby na mozek a oběhový systém znali už ve starověké Číně.
Martina Koubová
5,0 5
5

Přejít na sekci článku:

Ginkgo pro zdravou pleť

Ginkgo pro zdravou pleť zdroj: shutterstock.com

Posilujících a prokrvujících účinků ginkga by bylo hřích nevyužít také v péči o pokožku. Dobře prokrvená pleť se snadněji a rychleji regeneruje, lépe se hojí, je pružná a jemná. A takovýchto výsledků ráda dosáhneme každá, nebo ne? Ginkgo zlepšuje mikrocirkulaci krve ve svrchních vrstvách pokožky, pleť rozjasňuje, sjednocuje barevný tón a zlepšuje regeneraci a vitalitu pokožky. Těchto účinků si je dobře vědoma Lavera, která na ginkgu postavila celou produktovou řadu, ve které kombinuje jeho pozitivní účinky s extrakty z hroznového vína, bohaté na antioxidanty. Lavera ginkgo & hrozen je vhodná obzvlášť pro mastnější typy pleti, která má sklony ke tvorbě nedokonalostí. Ginkgo dodává smíšené pleti zdravější barvu, mírní zarudnutí a urychluje hojení pupínků.

Zvýšená mikrocirkulace krve je více než žádoucí také v případě vlasové pokožky, obzvlášť, pokud trpíte na jemné vypadávající vlasy. Dobře prokrvená pokožka vstřebá vyšší množství živin, které se následně dostanou k vlasové cibulce, vlas roste rychleji, je kvalitnější a zdravější. Toho si můžete dopřát v šamponu Santé ginkgo & oliva, který je navíc obohacen o regenerační olivový olej a hydratační Aloe vera šťávu. Ještě účinnější je regenerační šampon Eco Cosmetics, ve kterém jsou účinky ginkga posíleny myrtou. Pokud vám vlasy nadměrně nepadají a přesto chcete zkusit něco s ginkgem, sáhněte po Logoně pro lesk a regeneraci, která navíc obsahuje zklidňující měsíček lékařský a výživnou pšenici.

A abychom nemyslely jenom na sebe, máme tu ginkgo i pro muže, dokonce celou produktovou řadu. Logona Log Mann obsahuje mimo jiné také kofein, takže jsou stimulační účinky opravdu maximální. Osvěžuje pokožku, posiluje ji před známkami stárnutí a povzbuzuje tělo i mysl. Vybrat si můžete z klasických produktů jako je sprchový šampon a voda po holení až po méně obvyklé pleťové mléko či hydratační fluid. Obsahem prokrvujících extraktů z ginkga se chlubí i hydratační krém Lavera Men Sensitiv, který mimo jiné má vysoký podíl šťávy z Aloe vera, namáhanou mužskou pokožku aktivně zklidňuje i po holení a zanechává ji vláčnou.

Související produkt
Balzám po holení, Mann 50 ml
Logona / 335 Kč
Balzám po holení Logg Man s ginkgo a kofeinem povzbudí vaše smysly svou kořenitou vůní vzácných dřevin a bylin. Zároveň pleť vyživí a zklidní podráždění po holení.
Detail produktu