Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak moc je koloidní zlato prospěšné zdraví?

Jak moc je koloidní zlato prospěšné zdraví? Koloidní zlato harmonizuje endokrinní systém a napomáhá zklidnění nervové soustavy.
Iva Lhotská
5,0 5
2

Jak moc je koloidní zlato prospěšné zdraví? zdroj: unsplash.com

Koloidní zlato neboli nanozlato je v podstatě nová výrobní technologie, tzv. nanotechnologie. Koloidní zlato se uplatňuje v alopatické medicíně, kde se využívání k ošetření artritidy a revmatu, případně při roztroušené skleróze, problémech s endokrinním systémem, nervových poruchách či v případě poruch sexuálních funkcí. Koloid tohoto vzácného kovu má uklidňující účinky, aniž by byly nějakým způsobem poškozeny nervy samotné.

Mnohé studie z předešlých let prokázaly, že užívání koloidního zlata napomohlo velmi zřetelnému snížení závislosti na alkoholu. Hlavně v minulém století se zlato za tímto účelem používalo. Stejně tak způsobilo zlepšení lidem, kteří byli závislí na tabáku, jídle a medikamentech, nebo trpěli depresemi. Proč myslíte, že tomu tak bylo? Odpověď je nasnadě. Koloidní zlato totiž dokáže aktivovat a harmonizovat systém žláz s vnitřní sekrecí, což napomáhá zklidnění nervové soustavy a oživení vnitřní energie. Celkově tak dochází ke zlepšení vnitřního nastavení i pocitů. Koloid zlata dokáže též významně ovlivnit nespavost a kvalitu spánku, které mají na náš život neodmyslitelný vliv.

Vzhledem k tomu, že proces látkové výměny všech živých organismů, tzn. lidí, zvířat, rostlin i mikroorganismů, probíhá na bázi koloidních látek a významnými příklady koloidních tekutin jsou krev, lymfa a míza, může se stát, že poruchy kondice koloidních substancí krve a lymfy povedou k poruchám látkové výměny. Jestliže se zhorší stav krve jako koloidní substance, může dojít k poruchám krevního oběhu, srdečním obtížím či k degenerativním a chronickým onemocněním.

Koloidní roztok zlata má rovněž magnetické a elektrické působení. Co to znamená? Poškozené buňky jsou přitahovány prostřednictvím elektromagnetických sil koloidu, následně odvedeny do krve, odkud jsou dále rozváděny k příslušným orgánům, které mají na starosti jejich odstranění z organismu. Z toho vyplývá, že kondice člověka se dá posoudit i podle stavu jednotlivých koloidních látek v jeho těle.

Když si uvědomíme, že informační tok v organismu se zakládá především na proudění elektronů, můžeme tak dojít k závěru, jakým způsobem asi ovlivňují tento stav elektrické vlastnosti koloidního zlata.

Když člověk onemocní, jeho energie se zablokuje. Tyto blokády mohou být rozpuštěny vyladěním elektrického potenciálu na meridiánech neboli energetických drahách orgánů, využívaných v akupunktuře a akupresuře, čímž se nastartuje ozdravný proces.

Koloidní zlato tedy umí ovlivnit elektrické i magnetické vlastnosti organismu, vylaďuje elektrický potenciál v oblasti energetických drah, omlazuje tkáně. Další význačnou schopností tohoto vzácného kovu je role v napomáhání zvyšování IQ, tj. ovlivnění mentálního rozvoje člověka. Pokud dodáme organismu a hlavně mozku zlato v podobě koloidu, můžeme si prodloužit život, protože zlato je látkou, která tvoří přímé propojení mozku s vitální energií. A dále, jak už jsme si řekli výše, zlato dokáže aktivovat a harmonizovat celý endokrinní systém, zejména podvěsek mozkový a šišinku, jestliže zažívají úbytek energie.

Přejít na sekci článku:

Co je vlastně koloidní zlato?

Co je vlastně koloidní zlato? zdroj: unsplash.com

Koloidní částice zlata jsou nejmenší možné částečky, z jakých může být zlato složeno, aniž by ztratilo něco na své kvalitě a svých charakteristických vlastnostech. V jeho případě se jedná o extrémně malé, energeticky nabité částice, dalším stupněm už by byl pouhý atom.

Celková plocha zlatých částic je díky své mikroskopické schopnosti nesmírně zvětšena, což má za důsledek přímé zvýšení jejího účinku. Vzhledem k tomu jsou částečky zlata schopny dosáhnout až do nejvíce vzdálených míst v lidském organismu. Jejich velikost je mnohem, mnohem menší než je velikost té nejmenší bakterie. Pohybuje se v řádu od 0,126 nanometrů (cca do 10 nm), kdy se jedná o seskupení přibližně 15 atomů zlata.

Tyto malinké nanočástice zlata jsou mikroskopicky rozptýleny ve druhé látce, což je v tomto případě, podobně jako u koloidního stříbra, destilovaná voda. Stříbro i zlato se vyrábějí elektrolýzou.

Koloidní zlato je za normálních podmínek bez barvy, chuti a bez zápachu. Při dostatečně vysokých koncentracích barví roztok do fialova (v případě koncentrace okolo 25 ppm), popřípadě do rubínova (to už jde o velmi vysokou koncentraci cca 50 ppm). Potenciální zbarvení roztoku tedy nemají na svědomí nečistoty nebo rozpuštěná barviva, nýbrž větší množství koloidních částic zlata.

Četnými vědeckými studiemi bylo dokázáno, že koloidní zlato dokáže eliminovat projevy rakoviny. Napomáhá redukovat velikost nádorů, snižuje bolesti, zlepšuje chuť a trávení pacientům s touto nepříznivou diagnózou. Rovněž jim pomáhá zvyšovat sílu a hmotnost při tomto těžkém onemocnění. Koloidní zlato použité v případě neoperovatelné rakoviny již několikrát prodloužilo od roku 1935 život nemocných. Dokonce ve 12 % došlo k úplnému uzdravení! Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40 % případů a zmenšení tumoru až v 60 %. U 36 % pacientů se zlepšila chuť k jídlu a zvýšila se jejich tělesná hmotnost. Koloidní roztok zlata se podával 3x denně v množství 0,8 mg, zpravidla 1 hodinu před jídlem.

Pokud potřebujete aktivovat svůj endokrinní systém, doporučují se 4 čajové lžičky asi 20 ml koloidního zlata a 1 lžička vitaminu C v prášku jako doporučená denní dávka. Tato kombinace stimuluje brzlík a nadledvinky. Vitamin C je v tomto případě jinovou substancí, kterou vyrovnává koloidní zlato, jako jang a zároveň posiluje a stahuje. Neberte však zlato a céčko najednou!

Upozornění: Toto dávkování je zapotřebí dodržet alespoň po dobu 8 týdnů. Tato kúra vám umožní rychlou aktivaci a harmonizaci systému žláz s vnitřní sekrecí a s ním propojených energetických center. Má vliv na eliminaci stresu a současně na posílení imunity. Po absolvování této ozdravné kúry můžete přejít k obvyklému dávkování.