Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak moc je koloidní zlato prospěšné zdraví?

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Výroba a skladování koloidního zlata

Výroba a skladování koloidního zlatazdroj: pexels.com

Koncentrace koloidního zlata se uvádí v ppm (z angl. parts per million), přičemž tato hodnota říká, kolik daný roztok obsahuje částic kovu na 1 milion částic nosné látky.

Zlato se připravuje v koncentraci 3, 5, 10 a 20 ppm. Maximální doporučená koncentrace pro koloidní zlato je 5 ppm. Pokud byste neznali tento důležitý údaj, není možné nastavit správné dávkování.

Aktivní vysokopotencované nanočásticové zlato by se mělo spotřebovat maximálně do 2 dnů od vyrobení, tedy do 5 dnů.

Doporučuje se, abyste neužívali koloidní zlato, pokud bylo skladováno v plastovém obalu, dlouhodobě by nemělo být v blízkosti umělého osvětlení úsporných žárovek, LED osvětlení, zářivek, výbojek, laserů (všech bezvláknových zdrojů světla). Nanozlato nesmí přijít do kontaktu s kovem, magnetickým polem. Nedávejte ho do ledničky ani ke zdrojům elektromagnetického záření - mobilům, mikrovlnným troubám, reproduktorům apod.

Nanozlatu na rozdíl od nanostříbra nevadí sluneční světlo, ovšem nevystavujte ho přímému slunečnímu záření a skladujte je raději v tmavých skleněných lahvích.

Neužívejte koloidní zlato po uplynutí doby jejich skladovatelnosti.

Nanostříbro i nanozlato jako výdobytky nových moderních technologií zatím bohužel nejsou v ČR schváleny jako léčiva! Jakékoliv použití přípravků obsahujících koloidní zlato pro léčebné účely je pouze na zodpovědnosti uživatele.