Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak moc je koloidní zlato prospěšné zdraví?

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Dávkování koloidního zlata a jeho působení na nemoci

Dávkování koloidního zlata a jeho působení na nemocizdroj: pexels.com

Jestliže vás trápí dna či jiné kloubní potíže, rozhodně vám lépe zabere vyšší koncentrace i dávkování. Každopádně se vám i v kratším časovém horizontu uleví. Nezapomeňte, že se koloidní zlato užívá vždy na lačno. Přesné dávkování, samozřejmě záleží na terapeutickém záměru a užívané koncentraci. Doporučená dávka činí 20-40 ml podle tělesné hmotnosti, u člověka vážícího 75 kg je to 30 ml. Zdraví jedinci mohou nasadit užívání koloidního zlata jako prevenci, a to v množství asi 20 ml 2x denně při koncentraci 10 ppm.

Koloidní zlato chvíli nechte působit v ústech a pak polkněte. Jíst a pít můžete asi tak za 10 - 15 minut. Při užívání koloidního zlata nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Jako každá koloidní látka se z těla krok za krokem vyloučí a nenechá žádné nežádoucí stopy.

Upozornění: Při nabírání koloidního zlata nepoužívejte kovové lžičky. Po dobu kúry byste neměli pít chlorovanou vodu. Dětem by se měly dávky snížit asi na polovinu.

Abychom si udělali takový souhrn nemocí, na které koloidní zlato blahodárně působí, uvádím zde ještě ucelený seznam.

Koloidní zlato zlepšuje celkový zdravotní stav, posiluje imunitní systém, ulehčuje vstřebávání živin do organismu, regeneruje buňky a tkáně, harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, upravuje krevní tlak, kladně působí na cévní systém, vyhlazuje pokožku. Dále koloidní zlato ulevuje při revmatismu a dalších kloubních potížích, napomáhá při léčbě rakoviny a zmenšuje velikost nádorů, eliminuje deprese, zmírňuje napětí a stres, zlepšuje činnost mozku a nervové propojení s jednotlivými orgány v těle, zlepšuje paměť, zbystřuje myšlení a podněcuje tvořivost, má kladný vliv na zvýšení inteligence, povzbuzuje chuť k jídlu, detoxikuje organismus, podporuje zlepšení zraku a pomáhá při zbavování se závislostí na alkoholu, nikotinu, medikamentech či jídle. Nanozlato se dá rovněž použít při popáleninách a po úrazech, kdy je pokožka mechanicky poškozena.

Pozor! Zlato se nemá využívat na poranění, které je zasaženo silnou infekcí!

Bylo zjištěno, že koloidní zlato využívají nejčastěji lidé, kteří chtějí vyladit svou psychiku a dosáhnout vyrovnanosti a pohody, dále jedinci trpící kloubními onemocněními a ti, kteří potřebují zvýšit svou schopnost učení či si zapamatovat naučenou látku.