Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jarní únava

Jarní únava Jarní únava postihne v určitém měřítku každého z nás, je proto dobré se na ni připravit.
Martina Koubová
4,4 5
9

Přejít na sekci článku:

Na jarní únavu se zelenými potravinami

Na jarní únavu se zelenými potravinami zdroj: shutterstock.com

Abychom co nejlépe odolali jarní únavě, je důležité mít odolnou imunitu, silnou psychiku a být celkově v pohodě. A k tomuto nám pomohou i zelené potraviny. Působí komplexně, zvyšují odolnost těla, pročišťují jej, povzbuzují správné trávení, zlepšují psychickou pohodu a pomáhají se vyrovnat s hektickým životním stylem. Zelené potraviny dodávají organismu vitaminy řady B, minerální látky, aminokyseliny a také rostlinnou vlákninu a bílkovinu. Pravidelné užívání zelených potravin, v podstatě jedno, kterou z nich zvolíte, pročišťuje organismus od škodlivých látek, podporuje celkovou regeneraci těla a povzbuzuje imunitu unavenou po dlouhé zimě.

Zelené potraviny detoxikují organismus, čímž skvěle přispívají k celkovému zdraví a odolnosti těla. Zlepšují činnost lymfatického systému, vyplavují z těla uložené škodliviny a dodávají organismu novou dávku energie. Zelené potraviny ale nemusíte užívat jenom v období očekávané jarní únavy a v zimě, ale jsou vhodné po celý rok. Pomohou nám lépe odolávat náročnému životnímu tempu, zlepšit zažívání a také zdravě a jednou pro vždy shodit nějaké to přebytečné kilo. Stačí si každé ráno dát dvě lžičky vybrané zelené potraviny, nejoblíbenější je mladý ječmen, mladá pšenice a také chlorella, a zamíchat ji třeba do ovocné šťávy nebo smoothie. Je to dobré, je to osvěžující, plné vitaminů a minerálních látek a vaše tělo to doslova nakopne.

Související produkt
Chlorella extra bio, tablety 1200 ks, 300 g
Nástroje Zdraví / 473 Kč
Sladkovodní řasa chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, a to včetně vitaminu B12 nebo jódu. Podporuje přirozenou vitalitu a energii.
Detail produktu