Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dr. Bronner načechrává kožichy

Dr. Bronner načechrává kožichy Charitativní akce se značkou Dr. Bronner. Pomáhete v útulcích!
Anna Nádvorníková
4,5 5
11

Biooo pomáhá pejkům v útulcích zdroj: unsplash.com

Dr. Bronner, to je smysluplnost, dobré skutky a správná gesta. A samozřejmě zázračná ALL-ONE! mýdla použitelná snad na cokoli. Rodinná firma Bronnerů se drží několika zásad, přes které vlak prostě nejede. Mezi nimi jsou: geniální čisté složení produktů, férové podmínky pro zaměstnance, respekt k zákazníkům a stejně tak (a to možná především) úcta k planetě. Hlavním cílem značky bylo vyrobit čisté přírodní mýdlo, které při spotřebě ani svou výrobou nezatěžuje životní prostřední, a na které jsou navíc používány přírodní suroviny získané z Fair Trade obchodu.

All-one: Bronner a Biooo

Firma Davida Bronnera, současného výkonného ředitele, razí heslo: Bojuj za to, co je správné, protože nic jiného v životě nemá cenu!
A s tímto sloganem teď vystupujeme i my. Rozhodli jsme se totiž, že podpoříme čtyři české psí útulky a k tomu potřebujeme vaši pomoc! Nákupem vybraných Dr. Bronner´s ALL-ONE! mýdel v sekci Dobrý skutek společně podpoříme chlupáče bez domova. Pětikačku z každého prodaného kusu pošleme na speciální účet útulků, které budeme zároveň zásobovat samotnými mýdly. Ta jsou vhodná i na psí chlupy a kočičí svědomí. Dokonalá, koncentrovaná a přírodní mýdla totiž obsahují čisté rostlinné oleje. Každý planetomil navíc zajásá: jedna lahvička vydrží mnoho, mnoho a mnoho použití. Aplikovat je můžete například na tělo, vlasy, jako pěnu do koupele, či gel na holení, na mytí nádobí a omytí ovoce, jako osvěžovač vzduchu, zubní pastu, deodorant – ne, stále nepřeháníme – a v neposlední řadě na již zmíněné zvířecí chlupy!

Ekologie, férovost a šetrnost

Historie značky sahá až do doby před více než sto padesáti lety – a jsme si jisti, že má Dr. Bronner našlápnuto na další staletí dopředu. Stojí totiž na pevných základech: lásce k přírodě a k životu.
Silné rodinné pouto, pevné zázemí a pokračování v tradici je to, co odlišuje značku Dr. Bronner od ostatních. Firma je úzce spjatá s celou rodinou Bronnerových a její vedení přebírají další potomci. David Bronner, mladá tvář této rodinné firmy, se snaží o co nejproduktivnější ekologickou výrobu a ochranu planety. Je to enfant terrible kosmetické produkce. Nepodporuje velké koncerny, ale pracuje s malými farmáři, kteří mu dodávají rostlinné oleje a vonné přísady té nejlepší kvality. A tak, když si koupíte lahvičku s jeho kastilským mýdlem, můžete si být jisti, že podpoříte férový obchod v Izraeli, na Srí Lance, v Ghaně, na Ekvádoru nebo v Indii.

Lhostejný David Bronner rozhodně není ani k právům zvířat. Výrobky Dr. Bronner´s jsou nejen veganské, ale jde ve svém podnikatelském konceptu ještě dál. Prosazuje ty nejpřísnější podmínky welfare, které mají za cíl snížení průmyslových emisí a škodlivin, které se dostávají do ovzduší, vody a půdy z velkochovů.

Pomůžeme společně

Teď už víte, že s jinou kosmetikou než Dr. Bronner´s se snad charita na pomoc psím útulkům dělat ani nedá. Celá historie firmy je protkaná snahou jednat férově a zodpovědně. A to chceme dělat i my v Biooo. Pokud nám s tím chcete pomoci, přejděte na stránku Dobrý skutek a vybírejte nejkrásnější vůni a nejpříjemnější balení.