Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dr. Bronner načechrává kožichy

4,5 5
11

Biooo pomáhá pejkům v útulcích zdroj: unsplash.com

Dr. Bronner, to je smysluplnost, dobré skutky a správná gesta. A samozřejmě zázračná ALL-ONE! mýdla použitelná snad na cokoli. Rodinná firma Bronnerů se drží několika zásad, přes které vlak prostě nejede. Mezi nimi jsou: geniální čisté složení produktů, férové podmínky pro zaměstnance, respekt k zákazníkům a stejně tak (a to možná především) úcta k planetě. Hlavním cílem značky bylo vyrobit čisté přírodní mýdlo, které při spotřebě ani svou výrobou nezatěžuje životní prostřední, a na které jsou navíc používány přírodní suroviny získané z Fair Trade obchodu.

All-one: Bronner a Biooo

Firma Davida Bronnera, současného výkonného ředitele, razí heslo: Bojuj za to, co je správné, protože nic jiného v životě nemá cenu!
A s tímto sloganem teď vystupujeme i my. Rozhodli jsme se totiž, že podpoříme čtyři české psí útulky a k tomu potřebujeme vaši pomoc! Nákupem vybraných Dr. Bronner´s ALL-ONE! mýdel v sekci Dobrý skutek společně podpoříme chlupáče bez domova. Pětikačku z každého prodaného kusu pošleme na speciální účet útulků, které budeme zároveň zásobovat samotnými mýdly. Ta jsou vhodná i na psí chlupy a kočičí svědomí. Dokonalá, koncentrovaná a přírodní mýdla totiž obsahují čisté rostlinné oleje. Každý planetomil navíc zajásá: jedna lahvička vydrží mnoho, mnoho a mnoho použití. Aplikovat je můžete například na tělo, vlasy, jako pěnu do koupele, či gel na holení, na mytí nádobí a omytí ovoce, jako osvěžovač vzduchu, zubní pastu, deodorant – ne, stále nepřeháníme – a v neposlední řadě na již zmíněné zvířecí chlupy!

Ekologie, férovost a šetrnost

Historie značky sahá až do doby před více než sto padesáti lety – a jsme si jisti, že má Dr. Bronner našlápnuto na další staletí dopředu. Stojí totiž na pevných základech: lásce k přírodě a k životu.
Silné rodinné pouto, pevné zázemí a pokračování v tradici je to, co odlišuje značku Dr. Bronner od ostatních. Firma je úzce spjatá s celou rodinou Bronnerových a její vedení přebírají další potomci. David Bronner, mladá tvář této rodinné firmy, se snaží o co nejproduktivnější ekologickou výrobu a ochranu planety. Je to enfant terrible kosmetické produkce. Nepodporuje velké koncerny, ale pracuje s malými farmáři, kteří mu dodávají rostlinné oleje a vonné přísady té nejlepší kvality. A tak, když si koupíte lahvičku s jeho kastilským mýdlem, můžete si být jisti, že podpoříte férový obchod v Izraeli, na Srí Lance, v Ghaně, na Ekvádoru nebo v Indii.

Lhostejný David Bronner rozhodně není ani k právům zvířat. Výrobky Dr. Bronner´s jsou nejen veganské, ale jde ve svém podnikatelském konceptu ještě dál. Prosazuje ty nejpřísnější podmínky welfare, které mají za cíl snížení průmyslových emisí a škodlivin, které se dostávají do ovzduší, vody a půdy z velkochovů.

Pomůžeme společně

Teď už víte, že s jinou kosmetikou než Dr. Bronner´s se snad charita na pomoc psím útulkům dělat ani nedá. Celá historie firmy je protkaná snahou jednat férově a zodpovědně. A to chceme dělat i my v Biooo. Pokud nám s tím chcete pomoci, přejděte na stránku Dobrý skutek a vybírejte nejkrásnější vůni a nejpříjemnější balení.