Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Santaverde – kosmetika z Aloe vera

Santaverde – kosmetika z Aloe vera Aloe vera vaši pleť hydratuje, regeneruje a harmonizuje.
Hana Bartušková
4,3 5
4

Zelená aloe vera čistá organic Santaverde zdroj: Santaverde

Kosmetiku Santaverde poznáte na první pohled podle jednoduchých obalů a střídmé grafické úpravy. Na druhý pohled najdete čisté přírodní složení, plné rostlinných olejů, přírodních másel, bylinných a ovocných extraktů, esenciálních olejů a Aloe vera. Právě Aloe vera je základem pečující kosmetiky Santaverde a díky svým přirozených zázračným vlastnostem je opravdovou hvězdou zakletou do kosmetiky. Aloe vera totiž hydratuje, regeneruje a podporuje přirozenou krásu pokožky.

Santaverde je německá značka pečující kosmetiky, která nabízí to nejlepší a především nejkvalitnější z přírody pro péči o vaši pleť. Protože právě na původních složkách záleží, jak kvalitní kosmetika bude vyrobena. Proto také v Santaverde dbají na výběr a dokonalou kvalitu přírodních surovin používaných při výrobě. To vše v souladu s přírodou. Výrobky Santaverde jsou také certifikovány certifikátem přírodní kosmetiky BDIH, nejsou testovány na zvířatech a vlastní i certifikát Leaping Bunny.

Přejít na sekci článku:

5 důvodů pro Aloe vera

Aloe vera zdroj: shutterstock.com

  1. V Santaverde je kosmetika vyráběna na Aloe vera základě, který tak nahrazuje běžně užívanou vodu. Díky ručně zpracovávané Aloe vera v nejvyšší kvalitě je kosmetika Santaverde výživnější a efektivnější.

  2. Aloe vera nejen velmi účinně hydratuje, ale také vyživuje suchou pleť a zklidňuje podrážděnou pokožku. Je vhodná jako extra péče o pokožku po opalování, rychle se vsakuje, ale přitom velmi účinně vyživuje podrážděnou a namáhanou pleť.

  3. Aloe vera odlehčuje výslednou konzistenci krému, která by byla příliš mastná a těžká při použití pouze rostlinných olejů a másel. Díky Aloe vera se krémy lépe vstřebávají, a svou péči tak najde u Santaverde opravdu každý typ pleti, včetně mastné.

  4. Aloe vera velmi účinně regeneruje. Proto jsou také produkty postavené na Aloe vera tak účinné, podporují obnovu kožních buněk a hojení jizev, přispívají k noční hloubkové regeneraci. Aloe vera obsahuje také řadu vitamínů a aktivní látku Aloeverosu, které pokožku vitalizují a harmonizují.

  5. Aloe vera gel je vhodná pro každý typ pleti, citlivou zklidňuje, na mastnou a problematickou působí protizánětlivě a harmonizuje pokožku i smíšenou pleť. Podporuje hojení, je vhodné pro použití na pleť i pokožku celého těla.