Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Santaverde – kosmetika z Aloe vera

4,3 5
4

Přejít na sekci článku:

Zkuste péči o pleť od Santaverde

Aloe verazdroj: shutterstock.com

Svou každodenní péči o pleť si u Santaverde může sestavit úplně každý. Základem správné péče je pravidelné a šetrné čištění pleti. Čistící gel s obsahem Aloe vera od Santaverde je velmi šetrný a smývá z pleti všechny nečistoty bez toho, aby zbytečně vysušoval nebo dráždil. Navíc právě díky obsahu Aloe vera působí hojivě a podporuje regeneraci pokožky už během jejího čistění. Čistící gel je vhodný jak pro suchou pleť, kterou zvládne umýt bez vysušení, stejně tak i mastnou problematickou pleť, kterou hydratuje bez zbytečného zatížení a zároveň podporuje její regeneraci.

Po vyčistění nezapomeňte pleť tonizovat a zkuste některý z jemných tonik v praktickém balení s rozprašovačem od Santaverde. Krém pro důkladnou každodenní hydrataci si poté už vyberete snadno podle typu své pleti. Od hydratačního gelu s obsahem Aloe vera přes lehký nebo středně výživný hydratační krém až po hutný výživný krém, který bude vyhovovat i velmi suché a namáhané pokožce.

V nabídce značky najdete také výživné hydratační sérum pro stárnoucí pleť nebo výživnou masku pro občasnou extra péči. Stejně tak i pečující olej nebo oční krém. Velkou výhodou je to, že všechny výrobky si můžete vyzkoušet i v malém vzorkovém balení před tím, než si je koupíte. Vyzkoušíte tak přírodní účinnost produktů Santaverde na vlastní kůži a zároveň si můžete vybrat tu nejlepší péči právě pro váš typ pleti.