Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Santaverde – kosmetika z Aloe vera

Santaverde – kosmetika z Aloe vera Aloe vera vaši pleť hydratuje, regeneruje a harmonizuje.
Hana Bartušková
4,3 5
4

Přejít na sekci článku:

Kde se vzalo, tu se vzalo, Santaverde zaťukalo

Santaverde zdroj: shutterstock.com

Značka Santaverde vznikla v roce 1986 na základě myšlenky zakladatelů produkovat kosmetiku na čistém základě Aloe vera. Zakladatelka Sabine Beer se svým manželem vyzkoušela čisté Aloe vera jako prostředek pro uklidnění podrážděné pokožky, bohužel ale nebyla spokojená s kvalitou Aloe vera, která byla dostupná na německém trhu. A proto také vzniklo Santaverde na základě vlastní pěstované Aloe vera, protože jedině tak si mohla Sabine být jistá kvalitou použitých ingrediencí.

Aloe vera používané ve výrobcích Santaverde tak pochází z plantáží v Andalusii, kde už přes dvacet let produkují Aloe vera šťávu a gel pro kosmetické účely a výrobu produktů Santaverde. Právě díky kontrolovanému procesu pěstování a zpracování Aloe vera na plantážích Santaverde si můžete být jistí kvalitou a čistotou přírodních složek v kosmetice této značky. Aloe vera je zpracováváno šetrně, a udržuje si tak celý přirozený komplex aktivních složek a vitamínů a přenáší své blahodárné účinky i do kosmetiky Santaverde.

Santaverde ale není jenom Aloe vera, tato přírodní kosmetika nabízí mnohem víc. Rostlinné oleje, od slunečnicového, přes jojobový až třeba po rakytníkový, stejně tak i přírodní másla, která velmi účinně regenerují i suchou pokožku. Produkty Santaverde jsou vhodné i pro citlivou pleť, kterou dokonale zklidňují a harmonizují, jsou velmi dobře snášené i alergickou pokožkou. Problémovou je tato kosmetika pouze pro jedince, kteří jsou alergičtí na čisté Aloe vera.