Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Santaverde – kosmetika z Aloe vera

Santaverde – kosmetika z Aloe vera Aloe vera vaši pleť hydratuje, regeneruje a harmonizuje.
Hana Bartušková
4,3 5
4

Přejít na sekci článku:

Aloe vera není dobrá jenom na kosmetiku

Aloe vera zdroj: shutterstock.com

Šťáva z Aloe vera má skvělé účinky nejen na pleť, ale při vnitřním užívání i na celý náš organismus. Pravidelné pití šťávy z Aloe vera detoxikuje organismus a posiluje jeho imunitní systém. Aloe vera je také velmi účinným přírodním antioxidantem, bojuje tak proti předčasnému stárnutí organismu a pomáhá chránit před volnými radikály. Aloe vera tak zvyšuje celkovou odolnost organismu a harmonizuje i zažívání. Konzumace šťávy z Aloe vera má také vliv na kvalitu pleti, podporuje její regeneraci zevnitř a přispívá ke krásné pleti a zdravým vlasům.

V nabídce značky Santaverde najdeme i čistou neředěnou šťávu z čerstvých Aloe vera listů, která je vhodná pro vnitřní užívání. Aloe vera listy jsou na plantážích sbírány a ručně loupány. Díky organickému pěstování a velmi šetrnému způsobu zpracování si šťáva Santaverde zachovává celý komplex svých aktivních látek, včetně vitamínů a látky Aloeverosa. Její pravidelná konzumace je vhodná jako doplněk stravy pro zdravou pleť a krásné vlasy, ale nejen to, komplexně působí na stav organismu a přispívá k celkovému zdraví.

BIOOOtip: Zařaďte čistou Aloe vera šťávu do svého jídelníčku. Nejlépe je konzumovat ji denně před snídaní. Aloe vera šťávu můžete pít čistou nebo ji doplnit kvalitní pramenitou nebo minerální vodou. Aloe vera je možné přidávat i do smoothies nebo dalších zdravých koktejlů a nápojů s ovocem nebo zeleninou. Skvěle chutná třeba i s pomerančovým džusem nebo medem.