Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Eko balení nejen na Valentýna

Eko balení nejen na Valentýna K balení našich výrobků přistupujeme se zodpovědností a pokorou. Bereme v úvahu různé specifické požadavky, možnosti našich dodavatelů a na celou situaci pohlížíme komplexně. Stejně jako v partnerských vztazích, nic není jen černé a bílé.
Lucie Kalčíková
0,0 5
1

eko balení celofán zdroj: Biooo.cz

Láska může mít několik podob a právě Valentýn je obdobím, kdy ji můžete dát bez obalu najevo. Jenže občas ten obal potřebujeme, aby všechno drželo pohromadě. Vážíme si přírody a životního prostředí, proto vybíráme co nejšetrnější obaly i pro naše valentýnské balíčky.

Víte, co je to celofán?

Na první pohled se může zdát, že celofán je plast a mnohým z nás se při pohledu na něj protočí panenky. Budete se možná divit, ale celofán je vyroben z celulózy pocházející z přírodních surovin např. dřeva nebo bavlny. Je zdravotně nezávadný a na rozdíl od standardních plastů je plně biologicky rozložitelný.  Další výhodou tohoto obalového materiálu je možnost recyklace, tudíž ho nemusíte po jediném použití hned vyhazovat, ale při troše opatrnosti se dá opakovaně použít. Pokud už jej vyhazovat z nějakého důvodu budete, patří do směsného odpadu. 

Jak vidíte, ani v ekologii nejsou věci tím, čím se zdají být. Je to jako kdyby vám kamarádka řekla, že váš současný partner není dost dobrý, protože není dostatečně ekologický, a vy začnete shánět další a další nové partnery jen proto, abyste našli 100% shodu. Nebylo by lepším řešením ponechat si původního partnera, se kterým jste byli spokojeni, a spíše dohlédnout na to, aby se ekologicky choval?

S láskou k ekologii

K balení našich výrobků přistupujeme se zodpovědností a pokorou. Bereme v úvahu různé specifické požadavky, možnosti našich dodavatelů a na celou situaci pohlížíme komplexně. Stejně jako v partnerských vztazích ani v ekologii není nic jen černé nebo bílé. Stále zkoušíme nové metody a vymýšlíme, jak balení výrobků co nejvíce zdokonalit. Více se můžete dočíst v našem článku Balíme ekologicky.

A co tedy s tím Valentýnem?

Pokud máte v plánu na Valentýna sbalit někoho a ne něco, mrkněte na naše s láskou připravené balíčky přírodních produktů. Ušetříte tak čas, který můžete věnovat svým milovaným.