Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 záchrany, když vám v kosmetické taštičce něco chybí

4 záchrany, když vám v kosmetické taštičce něco chybí Vyzkoušejte multifunkční produkty.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Chybí vám dokonalé obočí

Chybí vám dokonalé obočí zdroj: shutterstock.com

Co použít? Balzám na rty.

Jak to funguje? Je to jednoduché. Pokud vám chybí jenom fixační vosk nebo gel na obočí, tak stačí použít trošku balzámu na rty a aplikovat ho buďto prstem nebo zkoseným štětečkem. Balzám nejen dodá obočí trošku lesku, ale také ho pomůže fixovat a upravit jeho tvar. Dokonalé obočí vám tak vydrží celý den. Pokud potřebujete obočí i vyplnit barvou, tak balzám zkombinujte s vhodným odstínem očních stínů.

Na co si dát pozor? Pokud budete obočí i dobarvovat, tak dávejte pozor na volbu správného odstínu. Volte spíše studenější odstíny hnědé, vyvarujte se odstínů příliš do červena nebo naopak černých a příliš tmavých odstínů. Pro fixaci jsou pak nejlepší balzámy na rty s vysokým obsahem včelího nebo rostlinného vosku. Vosk totiž skvěle fixuje a udrží tvar obočí celý den.

Související produkt
Balzám na rty Baby-Mild 4 g
Dr. Bronner's / 142 Kč
Balzám bez parfemace obsahuje vysoký podíl přírodních olejů, které jemnou pokožku rtů skvěle zvláční, zjemní a ochrání před vysušením či tvorbou šupinek.
Detail produktu