Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 záchrany, když vám v kosmetické taštičce něco chybí

4 záchrany, když vám v kosmetické taštičce něco chybí Vyzkoušejte multifunkční produkty.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Chybí vám tekuté linky

Chybí vám tekuté linky zdroj: shutterstock.com

Co použít? Řasenku a štěteček.

Jak to funguje? Funguje to vlastně tak i tak. Řasenka jako linka. Nebo tekutá linka jako řasenka. Chcete nahradit tekuté černé linky? Stačí jenom zkosený štěteček na linky a oblíbená černá řasenka. Chcete nahradit řasenku? Aplikujte opatrně černé tekuté linky na konečky řas. Není to úplně to samé jako s řasenkou, ale řasy budou obarvené, černější a výraznější.

Na co si dát pozor? Překvapit by vás mohlo vlastně jenom jediné. Pokud jste zvyklé si malovat linky oblíbenými tekutými linkami nebo dokonce jenom tužkou, tak se štětečkem možná budete mít problém pracovat. Jinak to má ale jen samé výhody. Především pokud máte citlivé oči. Stačí najít jenom oblíbenou řasenku a už nemusíte dlouze hledat vhodné oční linky, které by vám držely. Řasenky mají také většinou tendenci déle držet, a linky na očích tak déle vydrží jako čerstvě namalované.

Související produkt
Řasenka pro větší objem 085 Ebony 7 ml bambusový obal
ZAO / 539 Kč
Řasenka v klasické černé barvě pokryje každou řasu vrstvou temně černé barvy a dodá řasám opravdu úctyhodný objem. Samozřejmostí je přírodní složení.
Detail produktu