Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 malá tajemství makadamiového oleje

4 malá tajemství makadamiového oleje Makadamiový olej není moc známý, ale je skvělý.
Hana Bartušková
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Tajemství krásné pokožky

Tajemství krásné pokožky zdroj: shutterstock.com

Stejné účinky jako na pleť má makadamiový olej i na pokožku celého těla. Je výživný, hebký, jemný, tak starostlivý. Vhodný pro suchou pokožku, vhodný pro citlivou pokožku, vhodný pro regeneraci a výživu. Skvělý na masáž, skvělý jako přísada do koupele, skvělý jako tělový olej. Pořádně si nahněte makadamiového oleje a dejte své pokožce elixír věčného mládí. Olej je antioxidační, působí proti stárnutí a zanechává pokožku nekonečně jemnou.

Jak využít makadamiový olej na plno? Připravte si osobní masážní olej. Smíchejte díl makadamiového oleje s dílem hroznového oleje. Díky hroznovému oleji se bude makadamiový olej lépe roztírat, bude tekutější a rychleji se vsákne. Zároveň ale nic neztratí ze svých zázračných protistárnoucích a zjemňujících účinků. Přidejte pár kapek esenciálního oleje, doporučujeme růžový nebo levandulový pro jejich výborné aromaterapeutické uklidňující účinky. Olej využijte na masáže celého těla. Nebo místo tělového mléka pro hydrataci pokožky, v takovém případě olej naneste na ještě vlhkou pokožku hned po koupeli.