Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou Celulitida a jak s ní zatočit.
Hana Bartušková
5,0 5
2

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou zdroj: shutterstock.com

Celulitida trápí mnoho žen. Nevzhledné ďolíčky v pokožce se objevují především na stehnech a zadku a trápí hlavně ženy. Je to dáno tím, že geneticky se ženám tuk usazuje ve stehnech, zatímco muži mívají tendence tloustnout spíš na břiše. Celulitida navíc souvisí s tloušťkou pouze částečně a často trápí i štíhlé dívky bez problémů s váhou.

Celulitidy se nejlépe zbavíte, pokud budete dodržovat zdravý životní styl. Troška pohybu a zdravý jídelníček dokáže mnohé. Takže pokud celulitidu máte, tak nevěšte hlavu. Do léta je ještě nějaký ten čas. Tak se dejme do práce a něco s tím udělejme!

Přejít na sekci článku:

Ve sprše

Ve sprše zdroj: shutterstock.com

Sprcha je vaším spojencem. A tak si to pamatujte. Zapomeňte na horkou lázeň a relaxaci ve vaně. Místo toho využijte masážní schopnosti sprchy. A pořádně si problematické partie osprchujte. Proud vody pomůže promasírovat pokožku a prokrví ji. Ještě lepších účinků se dočkáte se studenou vodou. Střídejte proud teplé a studené vody, to ještě lépe prokrví pokožku, vypne ji a vyhladí. Podpoříte tak také spalování tuků a omezíte ukládání nevzhledných tukových buněk v problematických partiích.

Chcete víc? Vezměte si do sprchy parťáka. Tělový peeling pomůže promasírovat pokožku, zlepšuje lymfatický oběh a prokrvuje horní vrstvy pokožky v problematických partiích. Speciální peelingy proti celulitidě navíc obsahují účinné látky, jako je kofein nebo březová šťáva, které pomůžou s detoxikací pokožky a podpoří spalování tuků. Po peelingu bude pokožka hebká a jemná. Vyhlazená a napnutá.

BIOOOtip: Pro voňavý zážitek vyzkoušejte peeling proti celulitidě od Ceano. Tonizuje, zjemňuje a navíc podporuje správnou funkci lymfatického systému. A voní tak krásně svěže.