Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou Celulitida a jak s ní zatočit.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

V koupelně

V koupelně zdroj: shutterstock.com

A po koupeli, než si obléknete večer pyžamo, se docela určitě nezapomeňte namazat. Je sice pravdou, že žádná kosmetika vám prostě z ničeho nic, čárymáryfuk, dokonalou postavu nepřinese. Ale rozhodně vám může pravidelně používaná kosmetika pomoci k dokonalému tělu alespoň trošku.

Základem péče proti celulitidě je masáž problematických partií, která prokrví pokožku, zrychlí spalování tuků a optimalizuje lymfatický systém. Krém a zpevňující oleje proti celulitidě navíc obsahují rostlinné a bylinné složky, které pomáhají s bojem proti celulitidě. Napínají pokožku, navíc i hydratují, vyživují a podporují regeneraci.

Zázračně sice po jednom namazání docela určitě nezhubnete, ale pokud dodržujete zdravý režim, vyváženě jíte a máte pravidelný pohyb, tak krémy dokáží zvýšit pružnost pokožky, zlepšují její vzhled a tak nějak dotáhnou to vaše anticelulitidní snažení k dokonalosti.

BIOOOtip: Krém proti celulitidě od Mádary obsahuje rostlinné výtažky, které přirozeně zpevňují pokožku a pomáhají vylučování škodlivin. Pro krásně jemnou a napnutou pokožku aplikujte dvakrát denně.

Související produkt
Koupelový olej mandarinka 125 ml
Saloos / 153 Kč
Mandarinka přináší regeneraci, zklidňuje a zjemňuje namáhanou a suchou pokožku. Její vůně osvěžuje mysl a zahání špatnou náladu. Koupelový olej zbavuje pokožku nečistot a současně ji vyživuje.
Detail produktu