Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou Celulitida a jak s ní zatočit.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

V tělocvičně

V tělocvičně zdroj: shutterstock.com

Celulitida je projevem hromadění tuků v problematických oblastech. Takže logicky: zbavíte se tuků – zbavíte se celulitidy. Bohužel neexistuje metoda, která by vám zaručila úbytek tuků jenom v jedné cílené oblasti těla. Takže zhubnout je nutné celkově. Kromě správného jídelníčku vám s tvarováním postavy pomůže i pravidelný pohyb.

V tělocvičně se proto zaměřte na dvě skupiny cvičení. Především na ta hubnoucí, takže určitě vyzkoušejte kardio tréninky, případně rovnou v současnosti velmi populární HIIT (High Intensity Interval Training – vysoce intenzivní intervalový trénink), který dokáže podpořit spalování tuků i v rekordně krátkých intervalech cvičení, většinou stačí půl hodiny. Dále pak určitě vyzkoušejte i posilovací cviky na stehna a zadeček, které problematické partie zpevní.

BIOOOtip: Chcete změnu postavy urychlit? Zařaďte do své péče o pokožku celého těla i zeštíhlující krém Liposvelte od Mastic Spa. Ten svým složením bojuje proti ukládání podkožních tuků, pomáhá s jejich spalováním a navíc bojuje nejen proti nadbytečným kilům, ale i proti celulitidě.

Související produkt
Koupelový kartáč z bukového dřeva, jemný 1 ks, 45 cm
Redecker / 755 Kč
Koupelový kartáč má jemné štětinky a rukojeť z bukového dřeva. Poškrábe na zádech, nahradí tělový peeling, prokrví a promasíruje pokožku. Je skvělý proti celulitidě nebo suché kůži.
Detail produktu