Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou

6 míst, kde můžete zatočit s celulitidou Celulitida a jak s ní zatočit.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

V kuchyni

V kuchyni zdroj: shutterstock.com

Pokud to s tím tažením proti celulitidě myslíte vážně, tak správný jídelníček je minimálně polovina úspěchů. Ještě nikdo se nikdy nezbavil celulitidy sezením na zadku a pojídáním čokoládových dortíků (Škoda!). Není třeba volit extrémní diety, ale určitě do jídelníčku zařaďte dostatečné množství ovoce a zeleniny.

Vybírejte si lehké a snadno stravitelné potraviny, které podpoří správné fungování lymfatického systému a pomůžou s detoxikací organismu. Do jídelníčku můžete také zařadit rostlinné doplňky stravy a šťávy, které usnadní zažívání i odbourávání tuků. Vyzkoušejte třeba zelený ječmen, březovou šťávu nebo chlorellu, které zrychlují spalování a pomůžou vám s úbytkem tělesné hmotnosti.

BIOOOtip: Březová šťáva je skvělá i v kosmetice. Zatímco při vnitřním užívání zlepšuje a zrychluje zažívání, tak jako součást kosmetiky pomáhá detoxikovat a oživovat pokožku. Zkuste březový peeling Weleda a přesvědčte se na vlastní kůži.

Související produkt
Březový sprchový peeling 150 ml
Weleda / 230 Kč
Jemný peeling regeneruje a zjemňuje pokožku trpící celulitidou. Lehkou masáží se zlepší prokrvení pokožky a činnost lymfatického systému.
Detail produktu