Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 přírodních látek, které použije ona, on i ono

Přejít na sekci článku:

Aloe vera

Aloe vera zdroj: shutterstock.com

Aloe vera pro miminko. Aloe vera oceníte hlavně v létě. Skvěle funguje na spálenou nebo podrážděnou pokožku, zklidňuje i různé štípance a podobně. Hlavní výhodou Aloe je to, že se po nanesení na pokožku okamžitě vsakuje. Díky tomu nemusíte miminko trápit dlouhým roztíráním jako u mastného krému nebo oleje. Využít ho můžete i na suchou pokožku nebo při poranění kůže, Aloe totiž funguje jako regenerační a hydratační zázrak.

Aloe vera pro ni. Aloe vera vám skvěle nahradí hydratační krém. Aloe stačí nanést v tenké vrstvě na pleť, okamžitě se vsakuje a pokožku hydratuje. Zároveň okamžitě mírně vypíná pleť, a skvěle tak poslouží i jako podkladový krém pod make-up pro starší pokožku. Aloe totiž zjemňuje i drobné vrásky a vytváří iluzi dokonale hladké pleti, navíc na rozdíl od silikonových podkladových bází i dlouhodobě podporuje regeneraci a přirozenou obnovu pleti.

Aloe vera pro něj. Muže vrásky netrápí, muži totiž díky nim konečně získávají charisma. I tak ale jim Aloe neuškodí. Aloe vera schovejte do domácí lékárničky a naordinujte ho pokaždé, když se ten chlapák někde řízne, škrábne nebo odře. Aloe vera podporuje i hojení jizev a působí proti vzniku viditelných jizev.

Související produkt
Aloe vera gel Pur 100 ml
Santaverde / 524 Kč
Aloe vera gel bez parfemace dodává pokožce hydrataci, zklidňuje podráždění a podporuje její přirozenou regeneraci.
Detail produktu