Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?

Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat? Kterou značku přírodní kosmetiky vybrat.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat? zdroj: shutterstock.com

Pokud v tom ještě tápete, tak se nebojte. Trošku vám to usnadníme a nabídneme zúžený výběr značek, které vám s přírodním složením nabídnou alternativu k vaší běžné kosmetice. Pro péči o pleť, vlasy i pokožku celého těla, stačí si jen vybrat. Některé mají certifikáty BDIH nebo Ecocert, jiné sice certifikované nejsou, ale i tak vám dokážou svou kvalitu přírodních surovin a složek. S rostlinnými oleji, vůní esenciálních olejů a výživným přírodním složením. Tak si zkuste vybrat z naší zúžené nabídky.

Přejít na sekci článku:

Jak na péči o pleť?

Jak na péči o pleť? zdroj: shutterstock.com

Santaverde je německá značka pečující kosmetiky, má certifikát BDIH a netestuje na zvířatech. Je balená v čistě bílých obalech s jednoduchým designem, které trošku připomínají lékárenskou kosmetiku. U Santaverde najdete kompletní péči o pleť, výrobky nabízí výživu pro všechny typy pleti, mají regenerační a harmonizační účinky. Výrobky Santaverde neobsahují vodu a jsou díky tomu výjimečně výživné a pečující.

Proč vyzkoušet Santaverde? Hlavní výhodou výrobků Santaverde je vysoký obsah Aloe vera gelu v produktech. Aloe vera je malý přírodní zázrak, hloubkově hydratuje pokožku, podporu její regeneraci a hojí drobná poranění. Aloe vera šťávu u Santaverde navíc koupíte i v čistém stavu vhodnou ke konzumaci, Aloe vera detoxikuje a podporuje trávení, pomáhá proti stresu a podporuje ozdravné procesy v organismu.

Mádara je lotyšskou značkou se 100% přírodním složením, kterou poznáte podle čistých linií zelených a bílých lahviček. V nabídce najdete přírodní mýdla, krémy a čistící gely, ze kterých si vybere opravdu každý typ pleti. Kosmetika Mádara šetrně čistí, hydratuje a podporuje regeneraci, dává pleti příležitost zazářit krásou. Mádara produkty jsou certifikované certifikátem přírodní kosmetiky Ecocert.

Proč zrovna Mádara? Značka velmi dbá na kvalitu přírodních surovin, v této kosmetice tak najdete mimo čisté rostlinné oleje a másla také extrakty z bylin a květin baltských luk, lesů a hájů. Rostliny a květiny daleko na severu musí přežít dlouhou zimu a dozrávají během velmi intenzivního krátkého léta. Díky tomu mají velkou koncentraci účinných látek, které předávají bezezbytku pleti. Pleťová séra a krémy vznikají podle nejnovějších anti-age trendů a vědeckotechnologického pokroku a bez problémů se svými účinky vyrovnají i konvenční chemické kosmetice.