Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?

5,0 5
1

Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?zdroj: shutterstock.com

Pokud v tom ještě tápete, tak se nebojte. Trošku vám to usnadníme a nabídneme zúžený výběr značek, které vám s přírodním složením nabídnou alternativu k vaší běžné kosmetice. Pro péči o pleť, vlasy i pokožku celého těla, stačí si jen vybrat. Některé mají certifikáty BDIH nebo Ecocert, jiné sice certifikované nejsou, ale i tak vám dokážou svou kvalitu přírodních surovin a složek. S rostlinnými oleji, vůní esenciálních olejů a výživným přírodním složením. Tak si zkuste vybrat z naší zúžené nabídky.

Přejít na sekci článku:

Jak na péči o pleť?

Jak na péči o pleť?zdroj: shutterstock.com

Santaverde je německá značka pečující kosmetiky, má certifikát BDIH a netestuje na zvířatech. Je balená v čistě bílých obalech s jednoduchým designem, které trošku připomínají lékárenskou kosmetiku. U Santaverde najdete kompletní péči o pleť, výrobky nabízí výživu pro všechny typy pleti, mají regenerační a harmonizační účinky. Výrobky Santaverde neobsahují vodu a jsou díky tomu výjimečně výživné a pečující.

Proč vyzkoušet Santaverde? Hlavní výhodou výrobků Santaverde je vysoký obsah Aloe vera gelu v produktech. Aloe vera je malý přírodní zázrak, hloubkově hydratuje pokožku, podporu její regeneraci a hojí drobná poranění. Aloe vera šťávu u Santaverde navíc koupíte i v čistém stavu vhodnou ke konzumaci, Aloe vera detoxikuje a podporuje trávení, pomáhá proti stresu a podporuje ozdravné procesy v organismu.

Mádara je lotyšskou značkou se 100% přírodním složením, kterou poznáte podle čistých linií zelených a bílých lahviček. V nabídce najdete přírodní mýdla, krémy a čistící gely, ze kterých si vybere opravdu každý typ pleti. Kosmetika Mádara šetrně čistí, hydratuje a podporuje regeneraci, dává pleti příležitost zazářit krásou. Mádara produkty jsou certifikované certifikátem přírodní kosmetiky Ecocert.

Proč zrovna Mádara? Značka velmi dbá na kvalitu přírodních surovin, v této kosmetice tak najdete mimo čisté rostlinné oleje a másla také extrakty z bylin a květin baltských luk, lesů a hájů. Rostliny a květiny daleko na severu musí přežít dlouhou zimu a dozrávají během velmi intenzivního krátkého léta. Díky tomu mají velkou koncentraci účinných látek, které předávají bezezbytku pleti. Pleťová séra a krémy vznikají podle nejnovějších anti-age trendů a vědeckotechnologického pokroku a bez problémů se svými účinky vyrovnají i konvenční chemické kosmetice.