Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Namalujte se minerály

Namalujte se minerályzdroj: shutterstock.com

Lily Lolo je jedna z prvním evropských značek minerální kosmetiky. Drcené minerály získaly na popularitě před několika málo lety, hlavně díky tomu, že jsou výjimečně šetrné k pokožce, poskytují dostatečné krytí bez toho, aby ji zatěžovaly, a umožňují pokožce zazářit. Lily Lolo vznikla ve Velké Británii a v dnešní době prodává své výrobky po celém světě. Make-upy, oční stíny, rtěnky nebo i řasenka... vyberte si.

Proč zrovna Lily Lolo? Make-upy jsou tak lehké, že je na pleti ani neucítíte, ale stále dokáží zakrýt nedokonalosti a vykouzlit pleť bez chybičky. Oční stíny nabízí velké množství barev, přilnou k víčkům a vydrží celý den. Tvářenky se tak snadno používají, nezatěžují pleť a dodají tvářím dokonalou barvu na celý den. V nabídce najdete i rtěnky, lesky nebo pigmentované vosky pro nalíčení obočí.

Lavera nedávno představila inovovanou řadu dekorativní kosmetiky Trend Sensitive 2014. Výrobky jsou certifikovány Natrue a Vegan certifikáty a nabízí tradiční kvalitu německé dekorativní kosmetiky Lavera v moderním kabátě. Kosmetika je plná barev i příjemných textur a tak snadno se používá. Všechny výrobky jsou navíc baleny v designových obalech. Nabídkou se tato nová kolekce z roku 2014 vyrovná běžně dostupné dekorativní kosmetice a navíc to vše se 100% přírodním složením.

Proč zrovna Lavera? Protože vás dostane výběr barev i dokonalý vzhled výrobků. V nabídce najdete multifunkční líčidla pro nalíčení rtů i tváří, která se hodí do každé kabelky. Stejně tak i barevně poskládané paletky očních stínů pro každodenní nalíčení. Pěnový make-up a neskutečně jemný fixační pudr vám zase dokáží, že dokonalá pleť nemusí zůstat jenom přáním.