Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Umyjte si vlasy přírodou

Umyjte si vlasy přírodouzdroj: shutterstock.com

Dánská značka Urtekram bývá trošku neprávem opomíjená. A naprosto bezdůvodně, protože vyrábí kompletní péči nejen o vaše vlasy. Značka velmi úspěšně roste a v poslední době neustále rozšiřuje svůj sortiment. Výrobky jsou certifikovány evropským certifikátem přírodní kosmetiky Ecocert a nabízí kvalitní přírodní produkty za přijatelné ceny. Nedávno značka také změnila design obalů a v dnešní době vyrábí zcela moderní přírodní kosmetiku do každé domácnosti.

Proč vyzkoušet Urtekram? Vlasová péče značky Urtekram využívá velmi zajímavé kvalitní přírodní složky, které se postarají o vaše vlasy. Heřmánek pro světlé vlasy, hydratační Aloe vera pro suché vlasy, zklidňující kopřivy proti lupům. K šamponu si navíc můžete vybrat i z kondicionérů ze stejné nebo jiné řady, získáte tak opravdu komplexní péči pro vaše vlasy při každém mytí.

Eliah Sahil vám ukáže alternativu. Pokud chcete opravdu přírodní složení, plné účinných složek, sáhněte po Eliah Sahil. Značka vyrábí práškovou kosmetiku, kterou smícháte s vodou a teprve poté použijete. Zakládá si na použití kvalitních přírodních surovin, bylin, drcených rostlin a minerálních látek, které vám poskytnou pouze efektivní péči bez zbytečné vody.

Proč právě Eliah Sahil? Protože díky starodávnému tajemství drcených bylin budou vaše vlasy krásné. Šetrná péče odstraní veškeré nečistoty z vlasů, postará se o citlivou pokožku hlavy, zatímco vlasové vlákno zbaví přebytečného mazu a špíny. Pokožka se postupně normalizuje, vlasy se budou méně mastit, získají objem a zdravý lesk. Kvalitní rostlinné oleje zase využijete jako pečující zábaly nebo finální péči o konečky vlasů. No a pokud se na šampony v prášku ještě necítíte, tak nově můžete u značky Eliah Sahil najít i úplně normální tekutý šampon.