Jakou značku přírodní kosmetiky vybrat?

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Najděte si značku na všechno!

Najděte si značku na všechno!zdroj: shutterstock.com

No a pokud hledáte spíš značku, u které najdete prostě všechno, zkuste to s Natura Siberica. To je ruská značka přírodní kosmetiky, která své účinky staví na bylinách a rostlinách z daleké Sibiře. Tam příroda musí přežít velmi dlouhou a krutou zimu a poté vše dozrává během intenzivního léta a polárního dne, kdy slunce nezapadá. Byliny i květiny tak získávají až zázračně maximální účinky, které se postarají o krásu vaší pleti.

Proč vyzkoušet Natura Siberica? Protože u ní najdete úplně vše. Od tuhých mýdel, sprchových gelů a pěny do koupele přes obrovskou nabídku tělových krémů, olejů a másel až po vysoce sofistikovanou péči o pleť a vlasy. Stačí si jen vzpomenout, jaký krém přesně potřebujete a u Natura Siberica ho najdete. Krémy jsou plné účinných bylinných výtažků, rostlinných olejů a květinových extraktů, vyživují, normalizují pleť a překvapí vás svou účinností. To samé i vlasová řada, která vám dokáže, že jemné vlasy nejsou jenom snem.

Univerzální značku přírodní kosmetiky najdete i v českých luzích a hájích. Seznamte se s Nobilis Tilia. Tato aromaterapeutická značka vznikla v devadesátých letech a vyrábí vysoce kvalitní produkty z přírodních surovin, část použitých surovin dokonce pochází z místních zahrad značky. A navíc se vyrábí u nás v Česku a nakupováním zde vyrobených produktů nejen podpoříte naši ekonomiku, ale také šetříte životní prostředí, protože není třeba dopravovat zboží na prodej na daleké vzdálenosti.

Proč zrovna Nobilis Tilia? U Nobilis najdete vše, co potřebujete pro péči o pleť, pokožku i vlasy. Výrobky využívají sílu esenciálních olejů, které nejen pečují o pokožku, ale také aromaterapeuticky působí svou vůní na naši mysl, uklidňují a uvolňují, nebo naopak dodávají energii. Značka klade velký důraz na čistotu a kvalitu přírodních ingrediencí. V sortimentu najdete sprchové oleje, výživná přírodní másla, našlehané pleťové krémy. Vyzkoušet můžete i vysoce koncentrovaná a účinná pleťová séra, která vám ukáží, co dokáže síla esenciálních olejů a přírodních surovin.