Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Letní péče o pleť

5.0 5
11

Přejít na sekci článku:

Letní makeup

Letní makeup zdroj: freeimages.com

Trávíme-li i ve slunečném počasí více času ve městě nebo v zaměstnání než v přírodě, ale i tak bychom rádi pleť chránili před sluníčkem lépe než v zimě, můžeme k tomu využít i dekorativní kosmetiku. V případě, že jsme už vyměnily konvenční makeup za nějakou z jeho přírodních variant, můžeme letní ochranu posílit ještě tím, že zvolíme sypký minerální makeup, který se většinou v základu skládá z toho samého jako minerální sluneční filtry, navíc pleti nic dalšího nepřidává a nemusíme tedy řešit, jakým způsobem ho kombinovat s denním krémem.

Některé druhy mohou pleť lehce vysušovat, ale zrovna tak jako každý krémový makeup (ať už přírodní nebo konvenční) je jiný a je potřeba najít značku a typ, který padne přesně naší pleti, tak i sypkých minerálních makeupů je velmi široká nabídka a je třeba najít takový, který nám vyhovuje. V případě správně vybraného odstínu a při použití adekvátního štětce je pak sypký minerální makeup snad tím uživatelsky nejpříjemnějším produktem dekorativní kosmetiky, protože odvede obrovský kus práce, vypadá báječně a jeho aplikace je rychlá a naprosto bezproblémová a s trochou praxe se pak jste schopna nalíčit kdykoliv a kdekoliv i bez zrcátka.