Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Letní péče o pleť

Letní péče o pleť Během letních měsíců je důležité chránit pokožku celého těla před dehydratací a negativními vlivy slunečního záření.
Renata Ježková
5,0 5
11

Přejít na sekci článku:

Regenerace

Regenerace zdroj: biooo.cz

Po dni stráveném na slunci je žádoucí ošetřit pokožku trochu více než obvykle. Na trhu je nepřeberné množství přípravků, které slibují regenerovat kůži namáhanou sluncem. Nicméně zdravá kůže potřebuje po pobytu na slunci pouze dodat vláhu a trochu výživy, případně regenerace, pokud jsme to se sluníčkem trochu přehnali. Ideálním prostředkem je v tomto případě Aloe vera – můžeme použít čistý gel nebo krémy a mléka s jeho obsahem. Aloe vera dodává pleti vysokou míru hydratace, výživu a naprosto bezkonkurenčně hojí drobná i větší poranění včetně spálenin. Pro běžné ošetření pokožky stačí kvalitní kosmetické přípravky s vyšším obsahem aloe, pokud jde o poškození kůže, použijte maximálně čistý a kvalitní gel nebo přímo šťávu.

Pleti pak můžeme dopřát speciální péči v podobě regeneračních sér, která obsahují vyšší obsah a koncentraci účinných látek a umožní tak pleti, aby se regenerovala rychleji. Při dlouhodobém používání pak bude pleť odolnější nejen proti slunečnímu záření, ale i ostatním vnějším vlivům a předčasným známkám stárnutí.

Pro regeneraci
Xingu Age perfect pleťové sérum 30 ml
Santaverde / 2624 Kč
Pleťové sérum dodává zralé pokožce potřebnou výživu a hydrataci, působí proti vzniku vrásek a eliminuje negativní účinky slunečního záření.
Detail produktu