Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Kondicionér Gloss & Bounce Lavera

Recenze: Kondicionér Gloss & Bounce Lavera Kondicionér Gloss & Bounce doplňuje šampon Endless shine. Oba produkty obsahují výživné avokádo a výtažek ze slézu, který pomáhá zklidnit pokožku hlavy. Výsledkem jsou hladké vlasy bez zatížení.
Marcela Fröhlichová
3,3 5
3

Recenze: Kondicionér Gloss & Bounce Lavera zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Snad všichni používáme kondicionér na vlasy. Tuto šikovnou pomůcku, která pomůže uhladit vlasy, aby se nám lépe rozčesávali a dodá extra výživu po umytí šamponem. Na trhu je spousta šamponů a kondicionérů, ze kterých můžeme vybírat. Já už nějakou dobu sahám nejčastěji po produktech od Lavera, protože za příjemnou cenu dostanu fajn produkt.

Kondicionér Gloss & Bounce je určen pro suché vlasy bez lesku. Původně jsem ho pořídila pro svou dceru, která má hodně suché vlasy. Nakonec přece všichni potřebujeme mít krásné vlasy se spoustou lesku, takže si kondicionér půjčuji i já. Kondicionér opravdu hezky uhladí dlouhé vlasy a jejich roztřepené konečky, aby se lépe rozčesávaly. Důležité je po umytí netřít vlasy drsně ručníkem, ale spíše jen lehce vymačkávat vodu z vlasů, abychom nenarušily účinky kondicionéru a jiných vlasových produktů - např. vlasové kúry nebo oleje. Kondicionér příjemně voní po květinách, obsahuje totiž sléz. A nezatěžuje vlasy, což je velké plus, pokud máte těžké vlasy.

Kondicionér nemá jen “uhlazovací” účinek pro lepší rozčesávání, dodává také vlasům více vlhkosti a živin. V tomto produktu má hlavní slovo avokádo, kondicionér obsahuje jak avokádový olej (Persea gratissima oil), tak extrakt z avokádových plodů (Persea gratissima fruit extract). Avokádový olej je specialista na suchou pleť a suché vlasy, má vysoký obsah vitaminů a antioxidantů A,B,C,E, podporuje obnovu buněk a regeneraci, posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům lesk, pomáhá také při ekzémech, lupence a suché pokožce hlavy. Kondicionér obsahuje také arganový olej, který má vysoký obsah vitaminu E a skvalenu - udržuje hydrataci a vyživuje do hloubky vlasu. A malá perlička na závěr je doslova ve složení kondicionéru - perlový extrakt dodá vlasům kýžený lesk.