Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně Po Vánocích, kdy jsme přecpaní k prasknutí, je ideální doba postupně začít s dietou.
Martina Koubová
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Domácí zelené smoothie pro zdraví

Domácí zelené smoothie pro zdraví zdroj: shutterstock.com

Zelené potraviny i všechny další přírodní potravinové doplňky je nejvhodnější užívat ráno na lačný žaludek. Co si budeme říkat, všechna ta tráva nevypadá dvakrát lákavě a ráno by nám nemusela sednout.. když si ale zelené potraviny upravíte s dalšími surovinami do smoothie, uvidíte, jak vám i takováto zdravá věc bude chutnat!

Nakrájejte a do mixéru si připravte:

1 jablko

1 banán

½ avokáda

1- 2 lžičky mladého ječmene/mladé pšenice či jiné zelené potraviny

½ hrnku vody

A rozmixujte dohladka.

Smoothie můžete podle libosti a chutí obměňovat, udělejte si čistě ovocné nebo naopak zeleninové. Přidat můžete i další zdravé věci jako je psyllium, cedrové oříšky, goji, chia semínka, karobový prášek… Smoothie vám dokáže nahradit malou snídani a zasytí vás i jako rychlá svačina. Navíc, tímto způsobem mnohem bezbolestněji a rychleji zkonzumujte množství ovoce a zeleniny, které jste do sebe dříve soukali celé dopoledne.

Související produkt
Mladý ječmen bio 200 g
Nástroje Zdraví / 532 Kč
Sušený mladý ječmen obsahuje vysoký podíl vitaminů a minerálů. a chlorofylu. Ječmen má pozitivní vliv na celkový stav organismu.
Detail produktu