Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podpořte imunitu, trávení i hubnutí s bylinnými doplňky stravy Flora Natura

Bylinky zdroj: Shutterstock.com

Historie sběru a využívání bylinek k léčení všelijakých obtíží je stará jako lidstvo samo. Fytoterapie lidově bylinkářství může v někom evokovat šarlatánství, někdo si vzpomene na moudra své babičky, která měla nebo má zahrádku plnou léčivých bylinek a vždycky přesně ví, na co je použít… další na sílu bylinek nevěří a raději sáhne po tabletkách farmaceutických firem, jiní na ně nedají dopustit protože vědí, že bylinky jsou voňavým zázrakem přírody. Mají nespočet léčivých účinků a dokážou pomoci při nejrůznějších obtížích: podporují imunitu, udržují normální hladinu cukru v krvi, zlepšují trávení, dokonce pomáhají při hubnutí

Také patříte k milovníkům bylinek a věříte v moc přírody, ale nemáte zahrádku (případně balkon), kde byste si tyhle poklady mohli s péčí a láskou pěstovat? To vůbec nevadí. 

Nahlédněte do naší nabídky pro zdraví a najděte si přírodní doplňky stravy přesně pro vás :). 

Bylinky - zdraví z přírody

Rádi byste posílili své zdraví silou bylinek, ale na jejich pěstování případně sběr nemáte prostor ani čas? Pak tohle dilema vyřešte se značkou Flora Natura. Ta nabízí pokrokové doplňky stravy na imunitu, trávení i na podporu hubnutí ve špičkové BIO kvalitě

Jejich ampulky zdraví jsou plné čistě rostlinných extraktů. Sběr i extrakce probíhají v západní Francii a všechny suroviny pochází z ekologických farem vzdálených maximálně 800 km od závodu. Tím nejen že podporují lokální pěstitele bylinek, ale zároveň tak minimalizují svou uhlíkovou stopu. 

Samotné laboratoře Flora Natura mají více jak 30 letou tradici, z toho 10 let jsou hrdým členem asociace Nature et Progrès, která dbá na ekologičnost a etičnost celé výroby. 

Zaměstnávají zkušené naturopaty a všechny produkty vznikají podle funkčních stoletých receptur, bez použití jakýchkoliv konzervantů, barviv, aditiv nebo průmyslových hnojiv.

Jaké využívají bylinky?

Echinacea - neboli Indiánské slunce je jednou z nejsilnějších přírodních antibiotik. Pomáhá posilovat imunitu a zvyšuje odolnost proti infekcím všeho druhu. Slouží jako skvělá prevence nachlazení.

Ginkgo biloba - podporuje prokrvení v koncových částech těla jako jsou nohy, ruce a mozek. Příznivě ovlivňuje paměť a soustředění, podporuje psychické síly při duševní únavě.

Kopřiva - napomáhá k normální funkci vylučovací soustavy, přispívá k pročištění organismu a posiluje funkci slinivky břišní.

Ostropestřec Mariánský - podporuje trávení, příznivě působí na činnost jater a má vynikající pročišťující účinky.

Réva vinná - napomáhá udržovat normální funkci srdce a cév a díky vysokému obsahu antioxidantů chrání organismus před předčasným stárnutím. 

V nabídce Flora Natura samozřejmě najdete produkty i s komplexnějším složením z dalších bylinek nejen pro podporu imunity. 

Netvrdíme, že mají zázračnou moc a určitě nejsou stoprocentní spásou, jejich síla ale není zanedbatelná. Je potřeba si uvědomit, že cesta za zdravějším životem v první řadě začíná u nás samotných. Upravte své stravovací návyky, dodržujte pitný režim a nezapomínejte na dostatečný pohyb, který je alfou i omegou zdravého těla.

 

Podpořte své zdraví přírodními doplňky stravy od Flora Natura: