Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Snídaňové muffiny

Snídaňové muffiny Upečte si snídani na celý týden.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Co tak ke snídani

Co tak ke snídani zdroj: biooo.cz

Velkou výhodou těchto muffinů je to, že si je upečete v neděli večer a oni s vámi vydrží celý pracovní týden na snídani. Tedy pokud je nesníte hned v neděli večer, i to se může stát. Představují zdravou variantu snídaně, kterou si kdykoliv sbalíte na cestu do práce. Bez bílé mouky nebo zbytečného množství cukru. Jen spousta oříšků, semínek, ovesných vloček a sušeného ovoce. Dodají energii a zasytí na dlouhou dobu.

Složení jednotlivých muffinů si můžete zase upravit nejen podle svých chutí, ale taky podle toho, jaký den/týden vás vlastně čeká. Přidejte ovesné vločky a mléko, pokud nemáte čas během dopoledne posvačit. Ovesné vločky vás totiž zasytí na delší dobu. Přidejte extra porci oříšků a čokolády, pokud se chcete hned po snídani lépe soustředit. Přidejte med, sušené ovoce nebo i jen cukr, pokud chcete získat rychle energii pro fyzickou námahu. Prostě snídaňové muffiny jsou pro každého.

Související produkt
Hořká čokoláda s nugátem 30 g
Dolfin / 53 Kč
Malá tabulka čokolády v sobě spojuje velkou chuť hořké čokolády a sladkého nugátu. Jako den a noc se mísí nugát s tmavou čokoládou. Stačí zavřít oči a sladce snít.
Detail produktu