Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nejkrásnější věc, kterou bůh stvořil, je žena a růže.

Přejít na sekci článku:

Růžové orgie

Růžové orgie zdroj: shutterstock.com

Ještě nemáte dost? Tak samozřejmě, že ne, i královny musí něco jíst a pít…. A co jiného než hořkou čokoládu s černým čajem a růží…. Na koho je to moc hořké, temné nebo kalorické, může zvolit něco z opačného spektra. Bíly čaj je nejjemnější z čajů a díky své delikátní chuti byl dlouhou dobu výsadou pouze císařské rodiny. Je sbírán brzy na jaře těsně předtím, než se pupeny rozvijí v lístky. Je jen minimálně opracováván, takže si zachovává velmi vysokou koncentraci polyfenolů, které účinně působí proti volným radikálům. Jeho jemná a svěží chuť se nádherně snoubí se skutečnými růžovými poupaty. Značka Numi si velmi zakládá na autentických chutích a ve všech jejich směsích nalezmeme pouze ten nejkvalitnější lístkový čaj, květiny, byliny nebo ovoce a to vše v bio kvalitě.

K tomu si můžeme zapálit svíčku s vůní růže Kerzenfarm, která díky čistým esenciálním olejům vyplní prostor nádhernou jemnou vůní, která nejen potěší ducha, ale díky přírodnímu původu je zcela neškodná. Svíčka vydrží hořet až 40 hodin krásným jasným plamenem bez nepříjemného kouře nebo sazí. K osvěžení pleti a jako spršku jemné růžové vůně můžeme po náročném dni použít pleťové tonikum Martina Gebhardt, které obsahuje čistý růžový hydrolát té nejvyšší kvality a díky tomu nejen nádherně voní, ale má velmi příznivé účinky na pleť, kterou zklidní, zjemní a hydratuje. A nebyla by to ta správná péče pro královnu, kdyby byla bez drahých kovů - ano, obsahuje i zlato a stříbro.

A až budete někomu posílat polibek na rozloučenou, tak u toho rozhodně nezapomeňte mít ošetřené rty tónovacím balzámem Dizao v odstínu Růže. Mix pěstících olejů a vosků jako je jojobový olej, karnaubský vosk, kokosový olej, bambucké nebo kakaové máslo rty vyživí a ochrání před nepřízní počasí a dehydratací, zatímco vytvoří na rtech jemný nádech svěží růžové barvy, jejíž intenzitu je možné regulovat stylem nanesení. Buďte si jistá, že na vaše rty nikdo nikdy nezapomene. Protože na královny se nezapomíná.

Související produkt
Rose růžové tonikum 100 ml
Martina Gebhardt / 487 Kč
Pleťové tonikum šetrně dočišťuje nečistoty ze suché pleti a současně o ni pečuje. Složení plné květových vod pleť posiluje a uzamyká v ní potřebnou hydrataci.
Detail produktu