Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Biodynamické zemědělství

Biodynamické zemědělství Biodynamické zemědělství vychází z myšlenek antroposofisty Rudolfa Steinera.
Renata Ježková
5,0 5
7

Přejít na sekci článku:

Méně je více

Slunečnice zdroj: shutterstock.com

To je jednou z hlavních zásad značky. Produkty obsahují jen to, co je opravdu třeba, zato ale ve špičkové kvalitě. Všechny ingredience pocházejí buď z biodynamického nebo ekologického zemědělství a kvalita je pečlivě hlídána. Hlavními ingrediencemi jsou látky, jejichž účinnost je prověřená staletími, jako je včelí vosk nebo lanolín, olivový či slunečnicový olej. Místo konzervantů jsou použity esenciální oleje, růžová voda nebo propolis.

Stejnou jednoduchou linii najdeme i v typech výrobků. Pleť je třeba vyčistit a ošetřit, takže vám stačí čistící mléko, tonikum a krém, který můžete použít na den i noc. Pokud je vám krém příliš hutný, zvolíte mléko. Produktové řady jsou jednoduché a přehledné a doporučení nejsou nijak dogmatická. Sama Martina Gebhardt doporučuje používat právě to, co je vám sympatické, protože to bude nejspíš pro vás to pravé. Takže pokud milujete například růže, nemusíte nic řešit a sáhněte po růžové řadě.