Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

7 smrtelných hříchů při zimní péči o pleť

7 smrtelných hříchů při zimní péči o pleť Používáte ten správný pleťový krém i v zimě?
Hana Bartušková
3,2 5
6

Přejít na sekci článku:

Špatně to kombinujete

Špatně to kombinujete zdroj: biooo.cz

Takže to už doma všechno máte. Sérum, hydratační krém, ochranný krém, opalovací krém. Noční krém, denní krém, příležitostný krém. Prostě krém za krémem, ale jak to zkombinovat? Je to jenom na vás. Navíc docela určitě nepotřebujete používat všechny krémy a všechny vrstvy pleťové péče každý den. Péči o pleť ráno i večer tak přizpůsobujte nejen svému typu pleti a používaným přípravků, ale také momentální situaci. Při aplikaci se řiďte podle jednoduchých pravidel:

  • Nejdříve vždy aplikujte ty nejlehčí konzistence. Sérum na bázi vody, krém na bázi Aloe vera a gelové hydratační krémy se mažou jako první.
  • Úplně nakonec pak patří hutné ochranné krémy, a pokud jdete ven, tak ještě potom krém s ochranným faktorem proti slunci.
  • Rozdělte si péči na denní a noční. Pokud nemáte suchou pleť, tak vám bude stačit používat hutný výživný krém jenom jednou denně nebo třeba jednou týdně.
  • Při hodně velkých mrazech chraňte citlivá místa na pleti mastným krémem. Tedy nos a tváře, předejdete tak praskání žilek.
Související produkt
Balzám bio karité Bambucké máslo 50 ml
Saloos / 135 Kč
Bambucké máslo je zázračné. Dokonale hydratuje, zjemňuje a regeneruje suchou a popraskanou kůži a chrání ji. Působí blahodárně na pleť postiženou ekzémy a lupénkou. Je vhodné i pro malé děti.
Detail produktu