Tichý zabiják stres

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Bachovky

Bachovkyzdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Co to je? Taková homeopatie na druhou, aneb pokud řešíte, že v homeopatikách není žádná účinná látka, tak tady už není vůbec nic, pokud nepočítáte opravdu prvotřídní vinnou brandy, ve které jsou Bachovy květové esence konzervovány. Speciální, ne příliš vědeckou metodou, je v nich uchován energetický potenciál nějaké rostliny.

Na co? Jsou vynikající pro harmonizaci psychiky, to jest ještě vám není úplně ouvej, ale víte, že máte psychický problém, který vám přerůstá přes hlavu. Může to být cokoliv od nízkého sebevědomí, iracionálních stavů úzkosti po vyčerpání v důsledku nadměrně pociťované zodpovědnosti, u doktora Bacha si vybere téměř každý. A pokud jste opravdu v krizi, tak neváhejte a sáhněte po Krizové esenci.

Pro koho? Pro všechny. Kompatibilní se všemi druhy konvenční či nekonvenční léčby, žádné kontraindikace, vhodné i pro nejmenší děti, použitelné i pro zvířata. Až na Krizovou esenci se jedná o spíše dlouhodobější terapii, nicméně při správně zvolené esenci můžete zaznamenat pozitivní efekt v řádu dnů.

Jak a kolik? Bachovy esence jsou konzervované vinnou brandy a užívají se denně tak, že si do sklenice nápoje kápneme dvě kapky esence (pokud máme vybraných více, tak dvě kapky od každé) a během celého dne popíjíme.. Krizovou esenci pak můžeme v případě nutnosti kápnout rovnou pod jazyk. Pokud si chcete přečíst více, pokračujte zde.

Vyzkoušejte - Krizovou esenci Rescue Remedy, Olive (Oliva), Holly (Cesmína)