Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Prospěšné látky v kosmetice: 1. část

Prospěšné látky v kosmetice: 1. část Přírodní kosmetika obsahuje množství rostlinných výtažků a olejů, které pečují o pokožku obličeje i celého těla.
Martina Koubová
4,9 5
13

Přejít na sekci článku:

Hroznový olej

Hroznové víno zdroj: freeimages.com

Hroznový olej se lisuje ze semínek révy vinné. Je bohatý na množství biologicky aktivních látek, které posilují pokožku a také působí pozitivně na lidský organismus. Vitis Vinifera Oil obsahuje množství antioxidantů a vitaminu C a E, které chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy, přispívají ke správné funkci cév a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Hroznový olej posiluje také pokožku, činí ji pružnější a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, mastnou aknózní pleť regeneruje a potlačuje vznik zánětů, zatímco zralou pleť aktivně regeneruje a vyživuje. Hroznový olej také můžete smíchat s dalšími oblíbenými oleji a vytvořit si tak krásně voňavý masážní olej podle vlastního gusta.