Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Příčiny padání vlasů

Příčiny padání vlasů Příčin padání vlasů je nepřeberné množství počínaje stresem až po vážné onemocnění.
Iva Lhotská
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Jaké další faktory ovlivňují zdravé vlasy a eliminují jejich padání?

Jaké další faktory ovlivňují zdravé vlasy a eliminují jejich padání? zdroj: unsplash.com

Abyste si zajistili co nejdelší trvání vaší bujné hřívy, určitě měli dostatečně spát. Optimálně dlouhý a intenzivní spánek vám zaručí dobrou regeneraci organismu a snížení hladiny stresu. Ohledně péče o vlasy používejte pouze přírodní prostředky k mytí, zábalům i v podobě kondicionérů. Občas si namasírujte pokožku hlavy, dojděte si ke kadeřnici zastřihnout roztřepené konečky a hlavně si vlasy nemyjte v horké vodě.

Nejpřirozenější cestou k tomu, abychom měli vlasy zdravé a nepadaly nám, je zajištění správné výživy a dostatečný přísun čisté pramenité vody. Doporučuji jíst víc luštěnin - čočky, fazolí, zelené zeleniny, ovoce, sušeného ovoce, používat panenské za studena lisované bio oleje a především mít stravu zcela vyváženou. Někteří odborníci radí jíst ryby, vejce apod. Jenže nejde vyjmenovat jen některé potraviny, protože by mělo jít o ucelený systém výživy. Zdravé a vyvážené stravování posílí celé vaše tělo a samozřejmě i vlasy.