Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Příčiny padání vlasů

Příčiny padání vlasů Příčin padání vlasů je nepřeberné množství počínaje stresem až po vážné onemocnění.
Iva Lhotská
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Duchovní příčiny padání vlasů

Duchovní příčiny padání vlasů zdroj: unsplash.com

Přílišné padání vlasů je znamením přetížené psychiky, vyčerpanosti a chybějící životní síly. Jestliže vám naroste méně vlasů, než vám vypadlo, nejspíš jste vydali více energie pro druhé a zabývali jste se starostmi a problémy druhých. Pokud totiž řešíme spíš druhé namísto sebe, setrváváme ve starých vzorcích chování a v minulosti. Nové vlasy tak nemohou růst, neboť jsme nedali prostor nové energii. Vlasy jsou spojeny s energií jater, která vykazují naši životní radost a spokojenost. Když příliš padají vlasy ženě, znamená to, že má přemíru mužské energie. Žena je nadmíru aktivní i agresivní, pokouší se ovládat druhé a sebe nevidí.

A tak milé ženy, příliš nelpěme na rodině ani na druhých, víc odpočívejme, spěme, netrapme se a nové změny v životě vítejme s radostí a láskou. Když přestaneme být v tomto ohledu paličaté a nebudeme tvrdošíjně trvat na svém, určitě se postupně zlepší i stav našich vlasů.