Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Deset největších mýtů o kosmetice

Deset největších mýtů o kosmetice Kolem kosmetiky existuje spousta mýtů a polopravd, na které je dobré se podívat blíže.
Renata Ježková
5,0 5
8

Přejít na sekci článku:

(6) Vypadané vlasy vám už nenarostou

6. Vypadané vlasy vám už nenarostou zdroj: shutterstock.com

A zrovna jo. Aneb nezoufejte, tělo má opravdu netušené regenerační schopnosti a pokud jste z nějakého důvodu přišli o půlku kštice, tak rozhodně nepropadejte panice a už vůbec nezačínejte vyhazovat tisíce za zaručené profesionální přípravky podporující růst vlasů. Zkuste napřed přírodu. Padání vlasů může mít mnoho příčin, ale většinou se jedná o nějaký druh fyzického nebo psychického stresu, prostě nás něco nebo někdo připravil o sílu. Takže vždy pomůže harmonizace psychiky, ať už pomocí Bachových květových esencí nebo třeba aromaterapie. A pak máme k dispozici celou škálu přírodních látek, které dovedou růst vlasů podpořit a aktivovat. Nejjednodušším na použití je kokosový olej, který si vždy večer vetřeme do pokožky a ráno umyjeme vlasy (samozřejmě šetrným šamponem bez sulfátů). Dále si můžeme vlasovou péči doplnit o esenciální oleje, které také podporují růst vlasů jako je rozmarýn, levandule, cypřiš, šalvěj nebo geránium. Ty můžete přidat jak do olejových zábalů (které musí přijít hlavně na pokožku), tak to šamponů a vlasových vod.

Související produkt
Krizová esence, Rescue Remedy 20 ml
Dr. Bach / 465 Kč
Krizová esence v kapkách Rescue Remedy využívá síly bylinných výtažků. Kapky uklidňují mysl, zbavují stresu a navozují pocit klidu. Při pravidelném užívání přirozenou cestou harmonizují tělo i mysl.
Detail produktu